Switch D-Link DES-1024R 24x10/100

SPRZEDAŻ

Grupa: Komputery
Zamieszczono od: 04.11.2017 19:46:48 do: 03.05.2018 19:46:48 / ID: 136896

Switch D-Link DES-1024R+ 24x10/100 Fast Ethernet

Cechy produktu
1 gniazdo rozszerzeń dla 2 opcjonalnych portów światłowodowych 100Mbps
Full / half duplex wsparcie dla każdego portu
Auto-learning konfiguracji sieci
IEEE 802.3x kontrola przepływu w trybie pełnego dupleksu dla ochrony przed utratą danych
Powrót ciśnienie w trybie half duplex
Automatyczna regulacja MDI / MDIX przejechać dla każdego portu
Automatyczna korekcja skrętki przed odwrotną polaryzacją
Bufor RAM dynamicznie przydzielane dla każdego portu

Standardy
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3u 100Base-FX Fast Ethernet
ANSI / IEEE 802.3 NWay auto-negocjacja
IEEE 802.3x Flow Control

Protokół
CSMA / CD
Szybkości transmisji danych

Ethernet:
10Mbps (half duplex)
20Mbps (full dupleks)
Fast Ethernet:
100 Mbps (half duplex)
200Mbps (full duplex)
Topologia
Gwiazda

Kable sieciowe
10BASE-T:
2-pary UTP kat. 3, 4, 5 (100 m)
EIA / TIA-568 100-ohm STP (100 m)
100BASE-TX:
2-pary UTP kat. 5 (100 m)
EIA / TIA-568 100-ohm STP (100 m)
100BASE-FX:
Multi-mode (62,5 / 125 um lub 50/125 um okablowania włókien ze złączem SC)

Ilość wbudowanych portów
Port 10 / 100Mbps x 24
Media Interface Exchange
Auto-negocjacja MDI-II / MDI-X dla wszystkich 10 / 100Mbps
Sygnalizacja LED
zasilanie
porty 10/100Mbps:
prędkości 100Mbps
Link / Aktywność
Metoda transmisji
Store-and-forward
Wielkość tablicy MAC
4K na urządzenie


Filtrowanie pakietów
Ethernet: 14,880 pps na port (half-duplex)
Fast Ethernet: 148,810 pps na port (half-duplex)
Bufor RAM
256KB na 8 portów

Kontrola przepływu
IEEE 802.3x kontrola przepływu na 10 / port 100Mbps w trybie pełnego dupleksu
Powrót ciśnienie na porcie 10 / 100Mbps w pół dupleksu

Zasilanie
100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Uniwersalny zasilacz wewnętrzny

Pobór energii
39 W (max.)

Wentylacja
12V - 0.09A DC fan x 1

Temperatura robocza
0 - 50 ° C (32 - 122 F)

Temperatura przechowywania
-30 - 60 ° C (-22 - 140 F)

Wilgotność
5% - 95% bez kondensacji

Wymiary
441 x 207 x 44 mm (17.4 x 8.15 x 1.732 cala)
19-inch rack szerokość, wysokość 1 U

Waga
2,65 kg (5,84 funta)

Emisja (EMI)

FCC klasa A
CE Klasa A
C-Tick
VCCI Klasa A
BSMI Class A

W komplecie kabel sieciowy

Switch oczywiście sprawny i w bardzo dobrym stanie wraz z uchwytami do szafy rack 19"

NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM POCZTOWYM




Cena: 90zł+porto


Kontakt mail: sq3bkh@vp.pl Telefon: 664704453
Lokalizacja: Piła Licznik wyświetleń: 71
» Zobacz wszystkie ogłoszenia tego użytkownika
randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe aliasy | darmowe forum | katalog stron | sklepy


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu