Kenwood TS-940S w doskonałym stanie

SPRZEDAŻ

Grupa: Transceivery KF
Zamieszczono od: 09.11.2019 15:33:45 do: 08.01.2020 15:33:45 / ID: 188406

Kenwood TS-940S.

Radio zadbane, w doskonałym stanie technicznym, wizualnie jak na swój wiek też nic nie można mu zarzucić. Właściciel niepalący.

Zazwyczaj radia tego typu sprzedawane są bez możliwości podłączenia do komputera (CAT) i bez filtrów. Ten egzemplarz jest w pełni ofiltrowany na obu pośrednich, oraz posiada nowy moduł PIEXX (zastępujący opcjonalną płytkę IF-10B i interfejs IF-232C jednocześnie). Wyprowadzenie na kabel z wtyczką RS-232. Przy nowszych komputerach - jeżeli jest taka potrzeba - bez problemów pracuje z przejściówką RS-232/USB.
Licząc wszystkie filtry oraz koszt zakupu w USA, przesyłki i opłat celnych za moduł PIEXX - wychodzi w zasadzie połowa wystawionej ceny za radio.

Jeśli miałbym porównywać wszystkie radia jakie przewinęły się dotąd przez moje ręce, ten Kenwood ma chyba najlepszy odbiornik. Pracowałem na nim naprawdę z największą przyjemnością. Prawdopodobnie pozostałby w zestawie mojego sprzętu, gdyby nie okazja nabycia czegoś, na co polowałem od bardzo długiego czasu. Pozbywam się go z żalem i nadzieją, że trafi w dobre ręce.

Więcej zdjęć na maila. Radio mogę wysłać na odpowiedzialność i koszt kupującego. Jednak ze względu na wagę i delikatność sprzętu, nalegałbym na odbiór osobisty i sprawdzenie pod antenami. W gratisie kawa, herbata i coś słodkiego.

Zapraszam!


Cena: 3700


Kontakt mail: sp3aya@yanet.pl Telefon: 608-745-208
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski Licznik wyświetleń: 233
» Zobacz wszystkie ogłoszenia tego użytkownika
randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe aliasy | darmowe forum | katalog stron | sklepy