Twoja wyjątkowa karta QSL – projekt dopasowany do Ciebie

#2831
Sprzedaż Usługi 359 dni do końca Cena: 120
Twoja wyjątkowa karta QSL – projekt dopasowany do Ciebie
Lokalizacja Gdańsk
Telefon 508 197 188
Data dodania 2026-07-29 13:14
Projektowanie kart QSL to coś, co robię z przyjemnością, łącząc pasję do krótkofalarstwa z grafiką komputerową. Każdy projekt tworzę indywidualnie w programie Adobe Photoshop, dbając o estetykę, czytelność i dopracowanie najmniejszych szczegółów.

Nie korzystam z gotowych szablonów – każda karta powstaje z myślą o konkretnej osobie i jej oczekiwaniach. Mogę przygotować zarówno prosty, klasyczny projekt, jak i bardziej nowoczesną kartę z wykorzystaniem zdjęć, map, grafik czy innych elementów nawiązujących do krótkofalarstwa.

Jeśli masz własny pomysł, chętnie pomogę go zrealizować. Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, przygotuję projekt od podstaw i wspólnie dopracujemy go do końcowego efektu.

Gotowy projekt przekazuję w wysokiej jakości, dzięki czemu jest od razu gotowy do wydruku. W razie potrzeby wprowadzam również poprawki, aby karta w pełni odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, ponieważ zależy mi na tym, aby każda karta QSL była wyjątkowa i dobrze reprezentowała swojego właściciela.

-------------------------------------------------

Cennik i warunki współpracy:

Kompleksowy projekt dwustronny от zera: 120 zł
Indywidualna oprawa graficzna (przód + tył z przejrzystą tabelą QSO).
Wykorzystanie twoich zdjęć, układanie kompozycji, dobór czcionek i dopasowanie kodu QR.
Pełne przygotowanie plików do druku.
Poprawki w cenie – pracujemy nad projektem tak długo, aż będziesz w 100% zadowolony.

Modyfikacja wykonanego wcześniej przeze mnie projektu: 30 – 50 zł
Szybka zmiana danych, podmiana zdjęcia czy zmiana znaku (np. na stację okolicznościową lub wyjazd DX).

----------------------------------

Jak wygląda realizacja?
Omawiamy Twój pomysł, przesyłasz zdjęcia i dane. Przygotowuję projekt i wysyłam podgląd do oceny. Po wprowadzeniu ewentualnych poprawek i zatwierdzeniu wzoru, otrzymujesz czyste pliki gotowe do wysłania bezpośrednio do drukarni. Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej!

73
Oskar SQ2OK
PAMIĘTAJ, ABY PRZED ZAKUPEM ZWERYFIKOWAĆ SPRZEDAJĄCEGO!
Pokaż wszystkie ogłoszenia od tego użytkownika →